7095 Färglitografi
Såld: 700 kr
Såldes den 27 maj 2019 -
2487 Färglitografi
Ulla Ohlson (f. 1955), 58/65, motivet: 42x28
Såld: 100 kr
Såldes den 30 oktober 2017 -
9075 Akvarell
Ulla Ohlson, 35x45
Såld: 400 kr
Såldes den 4 juni 2012
Föremål som liknar Ulla Ohlson
- Träfflista
- alla
- Visa alla