Föremål som liknar Ulla
2150 Skulptur
Såld: 1.100 kr
Såldes den 17 juni 2024
5062 Likörglas
12st, Gullaskrufs. Höjd: 11cm
Såld: 100 kr
Såldes den 17 juni 2024
2155 Etsning
Såld: 500 kr
Såldes den 17 juni 2024
2062 Fat
Såld: 1.300 kr
Såldes den 17 juni 2024
2146 Akvarell
Såld: 100 kr
Såldes den 17 juni 2024
2033 Oljemålning
Såld: 100 kr
Såldes den 17 juni 2024
2154 Etsning
Såld: 300 kr
Såldes den 17 juni 2024
4035 Matservisdelar
Såld: 200 kr
Såldes den 10 juni 2024
4105 Servisdelar
Såld: 1.300 kr
Såldes den 10 juni 2024