8580 Oljemålning
Såld: 300 kr
Såldes den 7 november 2022 -
8154 Akvarell
Såld: 1.700 kr
Såldes den 16 januari 2017 -
8155 Pastell
Ulf Sellergren (f. 1925), 2006, 35x31
Såld: 100 kr
Såldes den 16 januari 2017
9345 Oljemålning
Ulf Sellergren, komposition, signerad, -86
Såld: 3.400 kr
Såldes den 16 mars 2015 -
4227 Akvarell
Såld: 300 kr
Såldes den 3 mars 2014 -
1341 Oljemålning
Ulf Sellergren, "Soldränkt", 1998, 61 x 46
Såld: 800 kr
Såldes den 20 maj 2013
6707 Oljemålning
Ulf Sellergren, Komposition, 65x50
Såld: 900 kr
Såldes den 11 oktober 2010 -
8568 Oljemålning
Ulf Sellergren, 1963, 56x88
Såld: 750 kr
Såldes den 13 juli 2009 -
8580 Oljemålning
Ulf Sellergren, 1955 61x50 (oramad)
Såld: 250 kr
Såldes den 13 juli 2009