4227 Etsning
Såld: 200 kr
Såldes den 13 november 2023 -
3376 Färglitografier
Såld: 200 kr
Såldes den 28 november 2022 -
7249 Blandteknik
Såld: 600 kr
Såldes den 13 september 2021
4341 Blandteknik
Såld: 1.000 kr
Såldes den 22 januari 2018 -
1091 Litografi
Såld: 100 kr
Såldes den 21 mars 2016 -
8364 Blandteknik
Erotiskt motiv, Ulf Rahmberg, 19x26
Såld: 700 kr
Såldes den 25 september 2006
8366 Litografi
Erotiskt motiv, Ulf Rahmberg, 22x32
Såld: 500 kr
Såldes den 21 augusti 2006 -
8365 Blandteknik
Erotiskt motiv, Ulf Rahmberg 23x30
Såld: 300 kr
Såldes den 21 augusti 2006 -
8367 Blandteknik
Erotiskt motiv, Ulf Rahmberg, 20x33
Såld: 300 kr
Såldes den 21 augusti 2006