2052 Litografier
Såld: 150 kr
Såldes den 30 oktober 2017 -
8229 Blandteknik
Ture Lidström (1917-1995), signerad, 38x51
Såld: 600 kr
Såldes den 16 maj 2016 -
5120 Blandteknik
Ture Lidström (1917-1995), 36x44
Såld: 700 kr
Såldes den 7 juni 2010
5408 Collage
Ture Lidström, 1984, Motvikt, 16 x 49
Såld: 300 kr
Såldes den 11 december 2006 -
3429 Litografi
Ture Lidström, 221/310, 1958, 34x50
Såld: 350 kr
Såldes den 31 oktober 2005