Föremål som liknar Tryckt signatur
-
6366 Grafiskt blad
efter Pablo Picasso, ej signeras (tryckt signatur)..//
Såld: 500 kr
SÃ¥ldes den 12 januari 2026
-
6504 Grafiskt blad
efter Joan Miró, tryckt signatur, ej signerad. Bla..//
Såld: 300 kr
SÃ¥ldes den 12 januari 2026
-
6367 Grafiskt blad
efter Pablo Picasso, ej signerad ( tryckt signatur..//
Såld: 900 kr
SÃ¥ldes den 12 januari 2026
-
5086 Litografiska b..
11 st, Einar Nerman (1888-1983), Sverige. "Sagor",..//
Såld: 700 kr
SÃ¥ldes den 8 december 2025
-
3017 Litografiskt b..
Venedig, tryckt signatur. Bildmått: 20x64 cm, ytte..//
Såld: 100 kr
SÃ¥ldes den 1 december 2025
-
2112 Färglitografier
Bengt Lindström (1925-2008), Sverige. 6 oramade lö..//
Såld: 1.500 kr
SÃ¥ldes den 24 november 2025
-
5162 Färglitografi
Marc Chagall (1887-1985), Frankrike. "L'Ecuyère" u..//
Såld: 1.500 kr
SÃ¥ldes den 29 september 2025
-
2007 Litografi
Stig Lindberg (1916-1982), Sverige. Daterad -77, t..//
Såld: 1.200 kr
SÃ¥ldes den 25 augusti 2025
-
2008 Färglitografi
Stig Lindberg (1916-1982), Sverige. Tryckt signatu..//
Såld: 900 kr
SÃ¥ldes den 25 augusti 2025