Föremål som liknar Tryck
9038 Färglitografi
Såld: 500 kr
Såldes den 27 maj 2024
9046 Litografi
Såld: 3.400 kr
Såldes den 27 maj 2024
7122 Oljemålningar
Såld: 150 kr
Såldes den 13 maj 2024
7218 Grafiska blad
Såld: 300 kr
Såldes den 13 maj 2024
4114 Etsning
Såld: 100 kr
Såldes den 6 maj 2024
5201 Torrnålsetsning
Såld: 2.400 kr
Såldes den 29 april 2024
4070 Grafiskt blad
Såld: 100 kr
Såldes den 29 april 2024
2101 Akvatint
Såld: 2.000 kr
Såldes den 22 april 2024
2004 Färglitografier
Såld: 2.600 kr
Såldes den 22 april 2024