8580 Stolar
Såld: 400 kr
Såldes den 19 november 2018 -
7117 Assietter
Såld: 700 kr
Såldes den 21 september 2015 -
6442 Vaser
2 st, bland annat. "Tropik", höjd: 14-27
Såld: 150 kr
Såldes den 9 juni 2014
6088 Vas
Gabriel, Tropik, höjd: 36
Såld: 250 kr
Såldes den 17 mars 2014 -
9086 Blandteknik
LE, "Tropik", monogramsign. -82, 60x54
Såld: 250 kr
Såldes den 18 februari 2013 -
1029 Stolar+pallar
1 par + 1 par, "Tropik", Ransta
Såld: 500 kr
Såldes den 11 juni 2012
3209 Vas
Gabriel, Tropik, nagg, höjd: 36
Såld: 100 kr
Såldes den 20 december 2010 -
3264 Stolar
4 st, 1950-tal, Tropik AB
Såld: 1.000 kr
Såldes den 28 januari 2008