8042 Ryamatta
Trollskog, 1967. 191x140 cm
Såld: 300 kr
Såldes den 11 juni 2018 -
6447 Ryamatta
Marianne Richter (1916-2010), "Trollskog", 200 x 137
Såld: 700 kr
Såldes den 21 september 2015 -
5019 Oljemålning
Alf H Forsberg, Höst i Trollskogen, 60 x 90
Såld: 100 kr
Såldes den 18 november 2013
8097 Oljemålning
Signerad Nelson, "Trollskogen", 40x38
Såld: 100 kr
Såldes den 29 augusti 2011 -
3337 Oljemålning
Gunnar Wallentin, "I trollskogen", 68 x 94
Såld: 1.000 kr
Såldes den 11 november 2002 -
4055 OLJEMÃ…LNING
Gotthard Lundqvist, Trollskog, 37 x 45
Såld: 300 kr
Såldes den 5 mars 2001
7386 AKVARELL
Sahlin, Trollskog, 32 x 24
Såld: 200 kr
Såldes den 18 december 2000