2126 Oljemålning
Såld: 1.000 kr
Såldes den 3 juli 2023 -
3205 Gravyrer
3 st, Trollhättan, 1800-tal. Motivet: 37x55 cm
Såld: 500 kr
Såldes den 16 november 2020 -
7291 Blyerts
Såld: 500 kr
Såldes den 2 mars 2020
3285 Grafiskt blad
Trollhättan, motivet: 34x53
Såld: 350 kr
Såldes den 30 mars 2015 -
4211 Etsning
efter JF Martin, Trollhättan, motivet: 37x56
Såld: 100 kr
Såldes den 29 september 2014 -
6116 Etsning
Såld: 450 kr
Såldes den 25 augusti 2014
8637 Kopparstick
1800-tal, Trollhättan 64 x 48
Såld: 150 kr
Såldes den 10 oktober 2011 -
4488 Kopparstick
Trollhättan med slussar, 1700-tal, 39x62
Såld: 100 kr
Såldes den 25 januari 2010 -
2817 Pastell
Såld: 100 kr
Såldes den 6 april 2009