Föremål som liknar TrädgÃ¥rd
6574 Färglitografi
Såld: 5.000 kr
Såldes den 12 januari 2026
6093 Oljemålning
Såld: 1.000 kr
Såldes den 12 januari 2026
6232 Färglitografi
Såld: 700 kr
Såldes den 12 januari 2026
4016 Lockurna
Kina, trädgårds och figurmotiv. Höjd: 35 cm
Såld: 100 kr
Såldes den 8 december 2025
9229 Akvarell
Såld: 200 kr
Såldes den 1 december 2025
4121 Oljemålning
Såld: 3.000 kr
Såldes den 1 december 2025
3261 Blandteknik
Såld: 100 kr
Såldes den 24 november 2025
2049 Färglitografi
Såld: 1.200 kr
Såldes den 17 november 2025
8542 Akvarell
Såld: 800 kr
Såldes den 10 november 2025