Föremål som liknar Trä
9278 Herrbetjänt
Trä. Höjd: 97 cm
Såld: 300 kr
Såldes den 27 maj 2024
9229 Skulptur
Indonesien, trä. Höjd: 96 cm
Såld: 100 kr
Såldes den 27 maj 2024
9116 Fåtölj
Såld: 3.000 kr
Såldes den 27 maj 2024
9083 Pastell
Såld: 150 kr
Såldes den 27 maj 2024
9089 Tekanna
Såld: 1.200 kr
Såldes den 27 maj 2024
9358 Spegel
med träram, nutida, 57x174 cm
Såld: 300 kr
Såldes den 27 maj 2024
1014 Etsning
Såld: 10.000 kr
Såldes den 27 maj 2024
9224 Stolar
4 st, Erik Wörtz, "Lena", IKEA, trä, 1970-tal
Såld: 500 kr
Såldes den 27 maj 2024
2030 Cigarrskrin
Såld: 4.600 kr
Såldes den 27 maj 2024