9174 Karmstolar
ett par, Böjträ/skinn
Såld: 800 kr
Såldes den 30 oktober 2023 -
7176 Fåtölj
trä/skinn
Såld: 300 kr
Såldes den 4 april 2022 -
7315 Soffbord
Trä/skinn, längd: 130 cm, djup: 49 cm, höjd: 39 cm
Såld: 350 kr
Såldes den 19 mars 2018
1028 Fåtölj
Inca, Arne Norell, trä/skinn
Såld: 2.400 kr
Såldes den 17 oktober 2011 -
4181 Soffa+bord
Såld: 3.200 kr
Såldes den 19 september 2011 -
4795 Fåtölj
Trä/skinn
Såld: 650 kr
Såldes den 19 april 2010
6378 Fåtölj
Trä/skinn, 1970-tal
Såld: 100 kr
Såldes den 19 oktober 2009 -
6213 Fåtölj
Safarimodell, trä/skinn, (slitage)
Såld: 150 kr
Såldes den 8 september 2008 -
8576 Fåtöljer
1-par, böjträ/skinn
Såld: 300 kr
Såldes den 24 september 2007