2234 Oljemålning
Hironao Toyoshima, 'Kosmos Ägg', 1991, 65x80
Såld: 600 kr
Såldes den 11 april 2016 -
2173 Blandteknik
Hironao Toyoshima, "Noahs arc II", 1989, 67x98
Såld: 300 kr
Såldes den 11 april 2016 -
6106 Blandteknik
Toyoshima, motivet: 32x46
Såld: 150 kr
Såldes den 14 december 2015
6096 Oljemålning
Hironao Toyoshima, 1991, "Mirror of Minerva", 38x61
Såld: 300 kr
Såldes den 14 december 2015 -
5603 Färglitografi
Signerad Toyoshima, 1986, 78/100, 28x33
Såld: 100 kr
Såldes den 20 oktober 2008