9467 Tusch
Såld: 2.200 kr
Såldes den 20 februari 2023 -
6361 Litografi
Såld: 100 kr
Såldes den 10 augusti 2020 -
3101 Blandteknik
Såld: 700 kr
Såldes den 16 december 2019
2065 Etsning
Såld: 150 kr
Såldes den 4 februari 2019 -
4640 Etsning
Såld: 200 kr
Såldes den 5 november 2018 -
3130 Etsning
Såld: 500 kr
Såldes den 22 oktober 2018
1554 Etsning
Såld: 100 kr
Såldes den 6 januari 2014 -
4222 Oljemålning
Såld: 4.000 kr
Såldes den 10 september 2012 -
6290 Blandteknik
5 st, Torsten Schonberg (1882-1970), ca 25 x 30
Såld: 150 kr
Såldes den 16 januari 2012