7240 Oljemålning
Såld: 700 kr
Såldes den 22 mars 2021 -
7242 Oljemålning
Såld: 1.000 kr
Såldes den 22 mars 2021 -
7285 Oljemålning
Såld: 2.200 kr
Såldes den 2 mars 2020
2173 Akvarell
Såld: 100 kr
Såldes den 10 februari 2020 -
2178 Akvarell
Såld: 500 kr
4260 Oljemålning
Torsten Bergmark, Trasig kust, signerad. -58, 50x67
Såld: 700 kr
Såldes den 14 november 2016
8205 Oljemålning
Torsten Bergmark, "Balans", 1964, 50 x 50
Såld: 1.000 kr
Såldes den 1 juni 2015 -
9090 Oljemålning
Såld: 1.100 kr
Såldes den 28 oktober 2013 -
6557 Oljemålning
Torsten Bergmark, "Vid Staffliet", 1964, 96x65
Såld: 350 kr
Såldes den 12 oktober 2009