Föremål som liknar Torkel Dahlstedt

  • Träfflista
  • 7065 Färglitografi
    Såld: 7.200 kr

    Såldes den 7 februari 2022
  • 4601 Etsning
    Såld: 100 kr

    Såldes den 5 oktober 2020
  • 4612 Etsning
    Såld: 350 kr

    Såldes den 5 oktober 2020
  • 1759 Glas
    7 + 1 del, "Periferi", Skruf, Design Torkel Dahlstedt
    Såld: 250 kr

    Såldes den 6 januari 2014
  • 4085 Oljemålning
    Torkel Dahlstedt (f. 1942), ramens innermått: 82x70
    Såld: 4.000 kr

    Såldes den 10 september 2012
  • 8312 Etsning
    Såld: 100 kr

    Såldes den 27 augusti 2012