Föremål som liknar Torgmotiv
4201 Färglitografi
Såld: 500 kr
Såldes den 25 september 2023
7496 Oljemålning
Såld: 300 kr
Såldes den 27 mars 2023
4327 Porslinstavla
Såld: 600 kr
Såldes den 29 oktober 2018
4717 Etsning
Torgmotiv med figurer, motivet: 24x19
Såld: 100 kr
Såldes den 6 november 2017
1286 Oljemålning
Boris Chezar, Torgmotiv, 44x30
Såld: 100 kr
Såldes den 13 mars 2017
9457 Oljemålning
Jean Bertani, torgmotiv, signerad. 48, 54x45
Såld: 900 kr
Såldes den 18 juli 2016
4265 Oljemålning
Torgmotiv, 22x28
Såld: 250 kr
Såldes den 7 mars 2016
7185 Färglitografi
Såld: 100 kr
Såldes den 2 november 2015
2265 Akvarell
omkring 1900, Torgmotiv, 30 x 47
Såld: 4.200 kr
Såldes den 4 augusti 2014