8356 Skulptur
Såld: 300 kr
Såldes den 26 oktober 2020 -
8357 Skulptur
Såld: 100 kr
Såldes den 26 oktober 2020 -
4585 Skulptur
Tommy Berglund. Signerad, daterad 1989. Höjd: 67 cm
Såld: 100 kr
Såldes den 12 oktober 2020
8584 Oljemålning
Öland, Tommy Berglund 1982, 84x49
Såld: 100 kr
Såldes den 20 februari 2006