5014 Färglitografi
Såld: 600 kr
Såldes den 27 juli 2020 -
9234 Färgetsning
Thore Löfberg, Flower, 12/90, son. Motivet: 19x18
Såld: 150 kr
Såldes den 29 april 2019 -
2195 Färgetsning
Thore Löfberg, "Asiens öga", 30/100, motivet: 52x49
Såld: 200 kr
Såldes den 30 oktober 2017
1016 Färglitografi
Thore Löfberg, 202/250, "Flower face", 38x36
Såld: 250 kr
Såldes den 28 mars 2011