Föremål som liknar Th Lind
6146 Oljemålning
Såld: 500 kr
Såldes den 29 januari 2024
3187 Oljemålning
Såld: 100 kr
Såldes den 24 april 2023
7216 Blandteknik
Såld: 1.500 kr
Såldes den 6 februari 2023
4187 Oljemålning
Såld: 500 kr
Såldes den 10 oktober 2022
4037 Bricka
Bemålad, Finland. Signerad Th Lindqvist 1938,60x48 cm
Såld: 350 kr
Såldes den 13 juni 2022
6307 Akvarell
Såld: 100 kr
Såldes den 9 maj 2022
7277 Väggskulptur
Såld: 6.200 kr
Såldes den 7 februari 2022
9212 Oljemålning
Såld: 300 kr
Såldes den 22 februari 2021
3223 Akvareller
Såld: 300 kr
Såldes den 17 februari 2020