Föremål som liknar Th Jansson
2021 Färglitografi
Såld: 600 kr
Såldes den 20 november 2023
6102 Färglitografi
Såld: 900 kr
Såldes den 8 maj 2023
6020 Färglitografi
Såld: 400 kr
Såldes den 31 januari 2022
3405 Oljemålning
Såld: 300 kr
Såldes den 8 november 2021
7141 Färglitografi
Såld: 400 kr
Såldes den 19 oktober 2020
5256 Färglitografier
Såld: 150 kr
Såldes den 12 oktober 2020
5243 Akvarell
Edith Jansson. Signerad, 1989. Motivet: 23x32cm
Såld: 150 kr
Såldes den 27 juli 2020
1277 Färglitografi
Såld: 100 kr
Såldes den 30 september 2019
9342 Färglitografi
Såld: 100 kr
Såldes den 23 september 2019