6284 Oljemålning
Såld: 1.300 kr
Såldes den 21 september 2020 -
7067 Oljemålning
Th Jansen, stilleben, signerad. Olja på duk, 50x40
Såld: 300 kr
Såldes den 21 januari 2019 -
9555 Oljemålning
Th Jansen, rosor, 61x49
Såld: 700 kr
Såldes den 18 juli 2016
Föremål som liknar Th Jansen
- Träfflista
- alla
- Visa alla