7441 Akvarell
Såld: 100 kr
Såldes den 18 juli 2022 -
7270 Oljemålning
T Wikström, Hus, 45x36
Såld: 300 kr
Såldes den 17 oktober 2016 -
1259 Oljemålning
T Wikström, Bohuslän, signerad, 39x49
Såld: 100 kr
Såldes den 22 februari 2016
Föremål som liknar T Wikström
- Träfflista
- alla
- Visa alla