Föremål som liknar Törner
9307 Bokverk
Såld: 100 kr
Såldes den 21 november 2022
6383 Oljemålning
Såld: 100 kr
Såldes den 31 oktober 2022
6382 Oljemålning
Såld: 100 kr
Såldes den 31 oktober 2022
3304 Oljemålning
Såld: 100 kr
Såldes den 8 november 2021
8099 Oljemålning
Såld: 100 kr
Såldes den 25 oktober 2021
7356 Akvarell
Såld: 700 kr
Såldes den 22 mars 2021
4415 Oljemålning
Såld: 500 kr
Såldes den 7 oktober 2019
7468 Oljemålning
Såld: 800 kr
Såldes den 16 september 2019
5065 Oljemålning
Törner, sädesärla, signerad. Olja på duk, 28x38
Såld: 500 kr
Såldes den 1 april 2019