Föremål som liknar To
6025 Färglitografi
Såld: 150 kr
Såldes den 15 december 2025
6049 Färglitografi
Såld: 500 kr
Såldes den 15 december 2025
6051 Ljusstakar
Såld: 600 kr
Såldes den 15 december 2025
2003 Skål på fot
Såld: 1.100 kr
Såldes den 15 december 2025
6222 Färglitografi
Såld: 1.100 kr
Såldes den 15 december 2025
5043 Fickur
silver, 1800-tal. Diameter: 4 cm, bruttovikt: 40 g
Såld: 300 kr
Såldes den 15 december 2025
5042 Fickur
Såld: 100 kr
Såldes den 15 december 2025
6269 Färglitografi
Såld: 1.100 kr
Såldes den 15 december 2025
6088 Minkpäls
SAGA, Ranched Mink, storlek: 44 ca
Såld: 6.000 kr
Såldes den 15 december 2025