Föremål som liknar Sydländsk stad
4044 Oljemålning
Såld: 100 kr
Såldes den 25 september 2023
4208 Färglitografi
Såld: 450 kr
Såldes den 25 april 2022
1146 Oljemålning
Såld: 300 kr
Såldes den 10 augusti 2020
3379 Akvarell
Såld: 100 kr
Såldes den 13 april 2020
2310 Oljemålning
Såld: 100 kr
Såldes den 10 februari 2020
1550 Färglitografi
Såld: 300 kr
Såldes den 3 februari 2020
4021 Oljemålning
Såld: 2.200 kr
Såldes den 25 mars 2019
6468 Oljemålning
Bertil Widbrant (f. 1914), Sydländsk stad, 40x80
Såld: 300 kr
Såldes den 9 oktober 2017
1223 Oljemålning
Evert Grynning (1910-1966), Sydländsk stad, 54x44
Såld: 100 kr
Såldes den 1 augusti 2016