Föremål som liknar Swing
6429 Ljusstake
Georg Jensen, "Swing", Borstat stål. Höjd: 22 cm
Såld: 300 kr
Såldes den 29 januari 2024
6007 Bläck
Såld: 100 kr
Såldes den 15 maj 2023
5382 Kandelaber
Georg Jensen, "Swing", 2000-tal. Höjd: 32cm
Såld: 700 kr
Såldes den 24 januari 2022
4229 Ljusstake
Georg Jensen, "Swing", Metall. Höjd: 32,5
Såld: 600 kr
Såldes den 7 september 2020
8365 Ljusstakar
1 par + 1 st, Mässwing. Höjd: 21
Såld: 500 kr
Såldes den 26 november 2018
2235 Fåtölj
med fotpall, skinn, Stressless + swingtable
Såld: 6.000 kr
Såldes den 25 september 2017
8624 Akvarell
John Frank Swingler, Hus, 27x38
Såld: 100 kr
Såldes den 19 september 2016
1291 Färglitografi
Såld: 100 kr
Såldes den 4 april 2016
2004 Etsningar
Såld: 2.000 kr
Såldes den 23 mars 2015