3525 Oljemålning
Sven Ivarsson, Kust, signerad. Olja på duk, 100x81
Såld: 1.000 kr
Såldes den 25 mars 2019 -
3530 Oljemålning
Sven Ivarsson, Kust, signerad. Olja på duk, 37x45
Såld: 150 kr
Såldes den 25 mars 2019
Föremål som liknar Sven Ivarsson
- Träfflista
- alla
- Visa alla