Föremål som liknar Svea
1042 Färglitografi
Såld: 4.800 kr
Såldes den 29 januari 2024
3041 Blandteknik
Såld: 700 kr
Såldes den 11 december 2023
3124 Spritkök
Svea Sport No 106. Höjd: ca 20 cm
Såld: 800 kr
Såldes den 18 september 2023
2029 Färgetsning
Såld: 100 kr
Såldes den 3 juli 2023
2028 Färgetsning
Såld: 100 kr
Såldes den 3 juli 2023
1004 Röllakan
Såld: 43.000 kr
Såldes den 24 april 2023
9034 Serigrafi
Såld: 100 kr
Såldes den 20 februari 2023
4146 Oljemålning
Såld: 500 kr
Såldes den 19 december 2022
6419 Bålskål
"Svea", Gustavsberg, diameter: 36 cm
Såld: 500 kr
Såldes den 12 december 2022