Föremål som liknar Svalan
2012 Servisdelar
Såld: 350 kr
Såldes den 15 april 2024
3154 Tallrikar
Svalan, Rörstrand
Såld: 300 kr
Såldes den 29 juni 2015
2288 Oljemålning
Såld: 150 kr
Såldes den 23 mars 2015
5079 Färgetsning
Alf Olsson, "Svalan", signerad. -74, 12/50, 49x60
Såld: 1.200 kr
Såldes den 19 januari 2015
3454 Färglitografi
signerad Thoren, 53/75, 'Svalan' mm: 58x48
Såld: 100 kr
Såldes den 14 april 2014
3260 Matservisdelar
Såld: 800 kr
Såldes den 27 maj 2013
7139 Terrin
med lock, Rörstrand, Svalan
Såld: 350 kr
Såldes den 22 augusti 2011
8534 Skålfat
Svalan, Rörstrand, längd: 32
Såld: 550 kr
Såldes den 5 mars 2007
6031 Matservisdelar
Rörstrand, "Svalan", ca 60 del
Såld: 2.100 kr
Såldes den 18 september 2006