4097 Färglitografi
Såld: 1.000 kr
Såldes den 15 januari 2018 -
1205 Färglitografi
Såld: 1.200 kr
Såldes den 24 april 2017 -
1224 Serveringsvagn
Såld: 2.400 kr
Såldes den 25 januari 2016
9322 Färglitografi
Såld: 1.400 kr
Såldes den 12 maj 2014 -
2151 Etsning
O Strandberg, "idolen och supportern", 7/10 31x26
Såld: 100 kr
Såldes den 21 januari 2008