5268 Etsning
Såld: 250 kr
Såldes den 24 februari 2020 -
5271 Färglitografi
Såld: 800 kr
3244 Collage
Birger Sundling, -94, 'Utan titel', motivet: 25x35
Såld: 100 kr
Såldes den 26 september 2016
1419 Etsning
Såld: 200 kr
Såldes den 1 augusti 2016 -
8382 Soffbord
Såld: 700 kr
Såldes den 28 november 2011 -
6348 Oljemålning
Sundling, landskap med grind, 103x70
Såld: 1.300 kr
Såldes den 15 juni 2009