8236 Oljemålning
Sture Svenson, Hamn, signerad. Olja på duk, 37x45
Såld: 900 kr
Såldes den 22 april 2019 -
5379 Oljemålning
Sture Svenson, 47x56
Såld: 700 kr
Såldes den 26 september 2011 -
1671 Oljemålning
Sture Svenson, Kvinnoporträtt, 55x47
Såld: 1.600 kr
Såldes den 28 mars 2011
Föremål som liknar Sture Svenson
- Träfflista
- alla
- Visa alla