6316 Akvarell
Såld: 1.600 kr
Såldes den 5 september 2022 -
9591 Oljemålning
Såld: 100 kr
Såldes den 23 september 2019 -
7623 Oljemålning
Sture Lundgren, tallar i solsken, signerad, 46x55
Såld: 100 kr
Såldes den 2 april 2012
7594 Oljemålning
Såld: 100 kr
Såldes den 2 april 2012 -
7139 Träsnitt
Sture Lundgren, 1961, "Vinter", 11x44
Såld: 300 kr
Såldes den 31 januari 2011 -
7138 Blyerts
Sture Lundgren, -48, pojkar på brygga, 30x43
Såld: 150 kr
Såldes den 31 januari 2011
7211 Färglitografi
Sture Lundgren, hamnmotiv, 1967, 23/60, 14x24
Såld: 150 kr
Såldes den 8 december 2008 -
7253 Oljemålning
Såld: 100 kr
Såldes den 8 december 2008 -
1084 Linoliumsnitt ..
9st i mapp, Sture Lundgren
Såld: 100 kr
Såldes den 1 oktober 2007