Föremål som liknar Studie
8359 Oljemålning
Såld: 400 kr
Såldes den 20 maj 2024
6403 Träsnitt
Såld: 200 kr
Såldes den 25 mars 2024
8364 Etsning
Såld: 300 kr
Såldes den 19 februari 2024
7343 Oljemålning
Såld: 1.000 kr
Såldes den 5 februari 2024
1017 Blandteknik
Såld: 300 kr
Såldes den 18 december 2023
3057 Oljemålning
Såld: 300 kr
Såldes den 18 december 2023
8188 Oljemålning
Såld: 5.600 kr
Såldes den 11 december 2023
3040 Oljemålning
Såld: 1.500 kr
Såldes den 11 december 2023
4290 Akvarell
Såld: 300 kr
Såldes den 13 november 2023