Föremål som liknar Sträckande fåglar
9023 Väggreliefer
7 st, Sträckande fåglar. Längd: 14-30 cm
Såld: 600 kr
Såldes den 11 september 2023
4322 Pastell
Såld: 100 kr
Såldes den 7 mars 2022
3076 Pasteller
Såld: 100 kr
Såldes den 1 mars 2022
6344 Oljemålning
Såld: 1.500 kr
Såldes den 3 maj 2021
9035 Oljemålning
Såld: 900 kr
Såldes den 15 februari 2021
4301 Akvarell
Såld: 1.700 kr
Såldes den 13 juli 2020
7213 Färglitografi
Såld: 1.500 kr
Såldes den 16 september 2019
2489 Blandteknik
Såld: 150 kr
Såldes den 26 september 2016
5708 Tusch
Oidentifierad konstnär, sträckande fåglar, 19x27
Såld: 100 kr
Såldes den 25 april 2016