Föremål som liknar Stockholm
1037 Oljemålning
Såld: 1.500 kr
Såldes den 6 maj 2024
6044 Fat
Såld: 1.900 kr
Såldes den 6 maj 2024
5109 Oljemålning
Såld: 100 kr
Såldes den 6 maj 2024
6042 Minkjacka
Såld: 200 kr
Såldes den 6 maj 2024
5103 Kopparstick
Stockholm, yttermått inklusive ram: 38x90cm
Såld: 150 kr
Såldes den 29 april 2024
3014 Akvareller
Såld: 100 kr
Såldes den 22 april 2024
2082 Färglitografi
Såld: 350 kr
Såldes den 22 april 2024
4146 Oljemålningar
Såld: 700 kr
Såldes den 22 april 2024
3409 Färglitografi
Såld: 150 kr
Såldes den 22 april 2024