Föremål som liknar Stilleben
8002 Oljemålning
Såld: 350 kr
Såldes den 26 januari 2026
8006 Färglitografi
Såld: 250 kr
Såldes den 26 januari 2026
8080 Oljemålning
Såld: 250 kr
Såldes den 26 januari 2026
8097 Akvarell
Såld: 300 kr
Såldes den 26 januari 2026
6552 Litografi
Såld: 600 kr
Såldes den 19 januari 2026
6312 Oljemålning
Såld: 100 kr
Såldes den 19 januari 2026
Såld: 1.000 kr
Såldes den 19 januari 2026
7148 Färglitografi
Såld: 300 kr
Såldes den 19 januari 2026
6140 Oljemålning
Såld: 700 kr
Såldes den 12 januari 2026