Föremål som liknar Stiga
6328 Trädgårdsurnor
Ett par, järn, rostiga. Höjd: 54 cm
Såld: 1.100 kr
Såldes den 6 september 2021
9085 Oljemålning
Sture Haglund, "Stigande gult", 32 x 40
Såld: 100 kr
Såldes den 14 juli 2014
4409 Ishockyspel
Stiga, (2 del. saknas) + ett fotbollsspel
Såld: 100 kr
Såldes den 7 maj 2012
5197 Färglitografi
Lasse Ã…berg (f. 1940), 'Lustiga festhattar', 46 x 61
Såld: 150 kr
Såldes den 14 juni 2010
7051 Hockeyspel
i kartong, Stiga, plåt
Såld: 200 kr
Såldes den 1 februari 2010
5046 Ishockeyspel
Stiga, Tumba
Såld: 100 kr
Såldes den 12 oktober 2009
8192 Ishockyspel
Stiga, 1950-tal, Tumbahocky
Såld: 350 kr
Såldes den 7 april 2008
3081 Brasskärmar
2st, sekelskifte 1900, höjd: 95 (rostiga)
Såld: 300 kr
Såldes den 10 mars 2008
1288 Fisktallrikar
Såld: 4.400 kr
Såldes den 20 augusti 2007