5374 Färglitografi
Såld: 150 kr
Såldes den 17 oktober 2022 -
9354 Färglitografi
Stig Sangert, Nybroviken, 728/1000, 29x45
Såld: 150 kr
Såldes den 2 december 2013 -
4384 Litografi
Såld: 100 kr
Såldes den 11 april 2011
2198 Litografi
Såld: 200 kr
Såldes den 22 februari 2010 -
4152 Litografi
Stig Sangert, 202/260, 44x51
Såld: 100 kr
Såldes den 20 april 2009 -
6269 Akvarell
Stig Sangert, Riddarholmen, 21 x 36
Såld: 350 kr
Såldes den 18 mars 2002