4084 Oljemålning
Såld: 700 kr
Såldes den 10 juni 2024 -
6201 Blandteknik
Såld: 300 kr
Såldes den 27 november 2023 -
3151 Färgetsning
Såld: 100 kr
Såldes den 22 oktober 2018
6205 Oljemålning
Stig Danielsson, 1991, kvinna, motivet: 25 x 25
Såld: 900 kr
Såldes den 3 augusti 2015 -
3766 Etsning
Stig Danielsson, akt, 5/75, motivets mått: 39 x 37
Såld: 450 kr
Såldes den 22 oktober 2012 -
2300 Litografi
Stig Danielsson 1971, 35x42
Såld: 100 kr
Såldes den 25 augusti 2008
8400 Litografi
Stig Danielsson, "Kvinna utan ansikte" 5/75, 40x37
Såld: 600 kr
Såldes den 21 augusti 2006 -
1327 Blandteknik
Såld: 700 kr
Såldes den 27 februari 2006 -
5223 Etsning
Stig Danielsson, Pt, -75, 38 x 80
Såld: 200 kr
Såldes den 16 juni 2003