Föremål som liknar Stefano Beccari

  • Träfflista
  • 1021 Akvarell
    Stefano Beccari (f. 1944), Komposition, 54x78
    Såld: 600 kr

    Såldes den 16 november 2015
  • 6207 Litografi
    Såld: 100 kr

    Såldes den 3 augusti 2015
  • 1010 Etsning
    Stefano Beccari (f. 1944), 13/30, bladets mått: 50x64
    Såld: 200 kr

    Såldes den 27 oktober 2014
  • 4484 Konstmapp
    Såld: 100 kr

    Såldes den 29 oktober 2012