Föremål som liknar Stanley
3289 Färglitografier
Såld: 300 kr
Såldes den 6 juni 2022
6310 Färglitografier
Såld: 100 kr
Såldes den 9 maj 2022
4423 Kompass
Pocketcompass, Stanley, London. Diameter: 7,5
Såld: 450 kr
Såldes den 15 november 2021
5145 Oljemålning
Såld: 100 kr
Såldes den 12 oktober 2020
8072 Nätskulptur
Såld: 300 kr
Såldes den 5 augusti 2019
9477 Nätskulptur
Stanley Sandin, säkra händer. Motivet: 40x37
Såld: 900 kr
Såldes den 3 juni 2019
2693 Teodolit
Såld: 1.100 kr
Såldes den 30 maj 2016
1107 Färglitografier
2 st. Stanley King, numrerade och signerade, 30x44
Såld: 100 kr
Såldes den 22 februari 2016
8189 Oljemålning
Stanley Helin, "Eld och Vatten", 70 x 46
Såld: 1.100 kr
Såldes den 15 februari 2016