6438 Oljemålning
Stahre, signerad 1952, duk 54x45
Såld: 200 kr
Såldes den 1 februari 2016 -
1028 Oljemålning
Såld: 100 kr
Såldes den 17 augusti 2015 -
3296 Oljemålning
signerad, Stahre, 1994, klippa, 98x98
Såld: 100 kr
Såldes den 30 mars 2015
7733 Oljemålning
Stahre, kvinna i landskap, signerad, 55x45
Såld: 100 kr
Såldes den 5 november 2012 -
2256 Oljemålning
Såld: 550 kr
Såldes den 12 december 2011 -
3500 Akvarell
Stahre, 1958, Stockholmsmotiv, 33 x 47
Såld: 550 kr
Såldes den 2 april 2007