Föremål som liknar Staffan Hallström
3188 Collage
Såld: 150 kr
Såldes den 10 juni 2024
3193 Träsnitt
Såld: 150 kr
Såldes den 3 juni 2024
8129 Färglitografi
Såld: 150 kr
Såldes den 12 februari 2024
5006 Färglitografi
Såld: 100 kr
Såldes den 28 augusti 2023
3154 Akvarell
Såld: 1.000 kr
Såldes den 7 augusti 2023
5116 Färglitografi
Såld: 400 kr
Såldes den 13 mars 2023
8154 Färglitografi
Såld: 300 kr
Såldes den 8 augusti 2022
2222 Färglitografi
Såld: 500 kr
Såldes den 25 april 2022
3050 Etsning
Såld: 400 kr
Såldes den 10 januari 2022