Föremål som liknar Stadsgårdskajen
2027 Oljemålning
Såld: 2.200 kr
Såldes den 20 februari 2023
2038 Oljemålning
Såld: 1.300 kr
Såldes den 21 februari 2022
5078 Oljemålning
Såld: 600 kr
Såldes den 24 januari 2022
3043 Oljemålning
Såld: 1.000 kr
Såldes den 2 september 2019
5209 Blandteknik
Såld: 500 kr
Såldes den 20 maj 2019
8056 Träsnitt
Såld: 500 kr
Såldes den 20 augusti 2018
6006 Akvarell
Såld: 100 kr
Såldes den 12 mars 2018
3064 Akvarell
Såld: 300 kr
Såldes den 21 augusti 2017
7593 Litografi
Såld: 100 kr
Såldes den 29 maj 2017