Föremål som liknar Stadsgårdskajen

Vi hittade över 14 fler föremål på Auktionsindex Auktionsindex

  • Träfflista
  • 3043 Oljemålning
    Såld: 1.000 kr

    Såldes den 2 september 2019
  • 5209 Blandteknik
    Såld: 500 kr

    Såldes den 20 maj 2019
  • 8056 Träsnitt
    Såld: 500 kr

    Såldes den 20 augusti 2018
  • 6006 Akvarell
    Såld: 100 kr

    Såldes den 12 mars 2018
  • 3064 Akvarell
    Såld: 300 kr

    Såldes den 21 augusti 2017
  • 7593 Litografi
    Såld: 100 kr

    Såldes den 29 maj 2017