Föremål som liknar Spansk
1019 Oljemålning
Såld: 3.000 kr
Såldes den 25 september 2023
4512 Oljemålning
Såld: 100 kr
Såldes den 25 september 2023
5064 Oljemålning
Såld: 100 kr
Såldes den 9 maj 2022
6021 Krus
Såld: 1.200 kr
Såldes den 31 januari 2022
7617 Oljemålning
Såld: 100 kr
Såldes den 6 september 2021
6396 Akvarell
Såld: 700 kr
Såldes den 21 juni 2021
4068 Oljemålning
Såld: 100 kr
Såldes den 26 april 2021
8112 Gouache
Såld: 7.400 kr
Såldes den 12 april 2021
9315 Färglitografi
Såld: 100 kr
Såldes den 5 april 2021