Föremål som liknar Sofia kyrka
4328 OIL PAINTING
Sold: SEK 150
Sold den 4 mars 2024
7517 OIL PAINTING
Sold: SEK 150
Sold den 31 oktober 2022
5065 OIL PAINTING
Sold: SEK 250
Sold den 18 januari 2021
6025 WATERCOLOUR
John Heijke, 1992, Sofia kyrka, 37x23,
Sold: SEK 500
Sold den 22 januari 2018
8042 OIL PAINTING
J Malm, Sofia kyrka, Södermalm, signerad, 10x10,
Sold: SEK 100
Sold den 24 augusti 2015
1016 OIL PAINTING
Sold: SEK 450
Sold den 29 juni 2015
7032 WATERCOLOURS
Sold: SEK 1500
Sold den 26 januari 2015
2170 Färglitografi
Sold: SEK 300
Sold den 24 november 2014
1168 LITOGRAPHS IN ..
Sold: SEK 100
Sold den 28 mars 2011