Föremål som liknar Slussen
5006 Träsnitt
Såld: 500 kr
Såldes den 29 april 2024
4073 Färglitografier
Såld: 450 kr
Såldes den 11 mars 2024
3211 Träsnitt
Såld: 600 kr
Såldes den 26 februari 2024
9114 Grafiskt blad
Såld: 700 kr
Såldes den 19 februari 2024
2031 Akvarell
Såld: 3.000 kr
Såldes den 19 februari 2024
3436 Oljemålning
Såld: 1.500 kr
Såldes den 8 januari 2024
5097 Oljemålning
Såld: 6.200 kr
Såldes den 2 oktober 2023
2001 Färglitografi
Såld: 200 kr
Såldes den 25 september 2023
2018 Oljemålning
Såld: 150 kr
Såldes den 25 september 2023